Poszukiwana osoba na stanowisko: Automatyk

AUTOMATYK

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Zakres obowiązków:

·         obsługa techniczna linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji w zakresie automatyki na terenie zakładu produkcyjnego, w tym:

-  prowadzenie napraw awaryjnych,

-  przeglądów okresowych,

-  prac remontowych i konserwacyjnych,

-  diagnostyki,

·          obsługa techniczna w zakresie monitorowania parametrów pracy linii, maszyn, urządzeń i instalacji, przezbrojeń oraz regulacji,

·          definiowanie materiałów technicznych i części zamiennych potrzebnych do prowadzenia w/w prac,

·          uczestniczenie w projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych i modernizacjach linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji pod kątem zwiększenia niezawodności, poprawienia BHP i zwiększenia produktywności.

Wymagania:

·         wykształcenie min. średnie z zakresu automatyki/elektryki

·         mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu

  • mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym
  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej,
  • umiejętność identyfikowania i opisywania części zamiennych i podzespołów,

·         dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność

  • umiejętność szybkiej adaptacji do zmian i nowych warunków

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

rekrutacja@ostrowia.com.pl

W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska.