Poszukiwana osoba na stanowisko: Główny Księgowy

Główny Księgowy

Główna/y księgowa/y

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz dokumentacji i rozliczeń podatkowych firmy zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego;
  • Sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń podatkowych;
  • Sporządzanie sprawozdań dla instytucji zewnętrznych wymaganych przepisami prawa;
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych oraz analiz i raportów na potrzeby firmy;
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych;
  • Kontrola dokumentów księgowych;
  • Nadzór nad rozliczeniami firmy z kontrahentami;
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości i plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP, banki) oraz audytorami zewnętrznymi;
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość);
  • Bardzo dobra znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych;
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa podatkowego, bilansowego, regulacji ZUS oraz finansów;
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Zdolności analityczne, dokładność i sumienność;
  • Dobra organizacja pracy, inicjatywa w działaniu;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów Excel i Word;
  • Znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Umowa o pracę lub umowa B2B;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta

Osoba do kontaktu: Edyta Tyszka

Telefon: 725105194

CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko "Główny/a księgowy/a", prowadzonego przez firmę Milkiland EU Sp. zo.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. (Podstawa prawna: pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1)” Prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@milkiland.eu

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.